اخبار

بر ما واجب است تا تمام توان خود را بکارگیریم تا انتخابات را در فضایی آرام و در سلامت کامل برگزار کنیم

بر ما واجب است تا تمام توان خود را بکارگیریم تا انتخابات را در فضایی آرام و در سلامت کامل برگزار کنیم
جلسه شورای اداری شهرستان هامون با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.

  

جلسه شورای اداری

فرماندار در این جلسه به برگزاری دو انتخابات مهم در انتهای سال جاری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری از رای مردم بعنوان حق الناس و امانت یاد کرده اند، پس بر ما واجب است تا تمام توان خود را بکارگیریم تا انتخابات را در فضایی آرام و در سلامت کامل برگزار کنیم. 

وی در ادامه صیانت از آرای مردم را مهمترین وظیفه مجریان انتخابات دانست و افزود تمام دستگاهها برای برگزاری انتخاباتی پررنگ و پرشور باید همکاری نمایند. وی همچنین بر ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدای خاصی تاکید کرد. 

در ادامه فرماندار به راه اندازی بیمارستان صحرایی سپاه در شهرستان هامون اشاره کرد و افزود ما تجربه حضور کاروان هایی  از این قبیل همچون نورآوران سلامت و سفرنامه سلامت و امید را در شهرستان هامون داریم. که در زمان حضور آنها اقدامات ارزنده ای به شهروندان این شهرستان بصورت رایگان ارائه شده است. و امید داریم راه اندازی این بیمارستان هم سبب ارتقا سلامت جامعه شود.

--

بیمارستان صحرایی سپاه در شهرستان هامون از صبح روز شنبه مورخ 07/08/94 بمدت 5 شبانه روز در روستای سدکی شهرستان هامون مستقر است که در طول این مدت به مراجعان بصورت رایگان و شبانه روزی خدمات ارائه می کند.

۲۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۳۸