اخبار

جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان هامون برگزارشد.

جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان هامون برگزارشد.

💢جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان هامون به ریاست مهندس حاجی حسینی فرماندارشهرستان و با حضور اعضا در سالن اجتماعات شهیدسردارحاج قاسم سلیمانی فرمانداری برگزار شد.

✴️فرماندارهامون دراین نشست اظهار داشت: دانشگاه باید محیطی مناسب برای تربیت دانشجویانی پرسشگر باشد که با ایجاد روحیه نشاط، شادابی همراه با تحصیل علم برای دانشجویان موجبات به ثمر نشستن استعدادها و تلاشها را فراهم آورد.

✴️ایشان با تاکید بر وجودرابطه مستقیم بین نشاط و شادابی فضای دانشگاه و فضای عمومی شهر، روسای دانشگاهها و سایر مسئولین مربوطه را دعوت به اتخاذ تمهیدات لازم در زمینه رسیدگی به خواسته ها و رفاه دانشجویان نمود.

✴️مهندس حاجی حسینی افزود : دانشگاهها هم از نظر تامین نیروی انسانی کارآمد و افزایش کارایی و بهره‌ وری افراد و هم از جهت گسترش مرزهای دانش و فن و پیش بردن تکنولوژی در توسعه اقتصادی کشور موثر هستند و در واقع می توان گفت خدمات دانشگاه برای توسعه اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی کشور نقش زیر بنایی دارد.

❇️در پایان اعضای کمیسیون مسائل و مشکلات موجود درپردیس های دانشگاه آزاداسلامی شهرهای محمدآبادوعلی اکبر را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

۱۴۰۲/۲/۱۷

✍️روابط عمومی فرمانداری شهرستان هامون

➖➖➖➖➖➖➖
🏷میتوانید ما را در پیام رسان های سروش، ایتا، روبیکا وبله با این آدرس دنبال کنید

@k_hamoon

https://splus.ir/k_hamoon


https://ble.ir/blehamoon
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۱:۲۹