اخبار

مراسم گرامیداشت روزمعلم وتجلیل ازفرهنگیان شهرستان هامون برگزار گردید.

مراسم گرامیداشت روزمعلم وتجلیل ازفرهنگیان شهرستان هامون برگزار گردید.
فرماندارهامون در مراسم گرامیداشت روزمعلم وتجلیل ازفرهنگیان :
نقش معلم روشنگری و تاباندن نور به عرصه های تاریک وجود بشر است.

💢مهندس حاجی حسینی فرماندارشهرستان هامون در همایش گرامیداشت روزمعلم و تجلیل ازفرهنگیان آموزش و پرورش:
با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء انقلاب اسلامی به خصوص معلمان شهید راه پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و نیز استاد شهید مرتضی مطهری و همچنین تبریک روز معلم، اظهار داشت: سعادت آینده کشور ثمره تلاش های امروز معلمان است و معلمین با تعلیم و تربیت فرزندان این سرزمین در واقع در حال ساختن فردای روشن ایران اسلامی هستند.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛
فرماندارشهرستان هامون با بیان اینکه سعادت آینده کشور ثمره تلاش های امروز معلمان است، اظهار داشت : همه معلمان باید به معلم بودن خویش افتخار کنند چرا که در مسیری قدم نهاده‌اند که استادی چون مرتضی مطهری در این مسیر گام برداشته‌‌است.

🔻رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان کرد :در روایات هست که وقتی با معلم حرکت می کنی، اگر شب تار است، تو جلوتر از معلم برو، تا اگر چاله ای در راه وجود دارد، تو بیفتی و معلمت سالم بماند. این، آن روح رفتار تکریم آمیز نسبت به معلم را نشان می دهد. اگر این روحیّه در جامعه رواج پیدا کند و هر کسی احساس نماید که در مقابل معلّم خود خاضع است، فضا برای معلّمان، فضای مناسبی خواهد شد، و اگر معلمان در جامعه دلخوش بودند، تعلیم رایج خواهد گردید.

🔻نماینده عالی دولت درشهرستان تربیت اسلامی راحاکی ازمقام بی بدیل معلم عنوان کردوگفت:معلمی شغل انبیاء الهی است لذابایدقدروعزمت معلمان دانسته شودچراکه همه مامدیون این جایگاه هستیم.

✴️در این مراسم با حضورمهندس حاجی حسینی فرماندارشهرستان هامون، حجت الاسلام لطفیان سرگزی امام جمعه شهرعلی اکبر ،دکترمیرعبدی مدیرکل آموزش وپرورش استان،اعضای شورای آمـوزش وپرورش شهرستان،اعضای شورای تامین واعضای شورای اداری شهرستان با لوح سپاس و هدایایی از فرهنگیان ومعلمین اندیشمند و نمونه تجلیل شد.

۱۴۰۲/۲/۱۳

✍️روابط عمومی فرمانداری شهرستان هامون

➖➖➖➖➖➖➖
🏷میتوانید ما را در پیام رسان های سروش، ایتا، روبیکا وبله با این آدرس دنبال کنید

@k_hamoon

https://splus.ir/k_hamoon


https://ble.ir/blehamoon
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۱:۲۶